Strona głównaGryArk: Survival Evolved przeceniony o 80%

Ark: Survival Evolved przeceniony o 80%

Niestety czasu na zakup nie ma zbyt dużo. Za niecałe 40 złotych Ark: Survival Evolved kupicie jeszcze tylko przez kilka godzin.

Ark: Survival Evolved sporo szumu zrobił ostatnio wokół siebie przy okazji zapowiedzi dwójki. Okazało się, że Vin Diesel aktywnie pracuje przy produkcji i jego rola w firmie nie ogranicza się wyłącznie do grania w zwiastunach. Teraz jest okazja, żeby niewielkim kosztem sprawdzić pierwszą część.

Zobacz: Horizon Zero Dawn – wersja low-res robi furorę w internecie

Na Steamie popularny survival kosztuje aktualnie 36 złotych. Jest to specjalna promocja, która nie daje zbyt wiele czasu do namysłu. W tej cenie Arka kupicie przez następnych sześć godzin, do 19:00.

Jest to bez wątpienia świetna szansa dla fanów gatunku, którzy do tej pory omijali ten tytuł. Podstawowa wersja gry do tego momentu mocno się ceniła. Jeżeli posiadacie już podstawkę, znacząco obniżono cenę kilku DLC. Season Pass kosztuje 100 złotych, a Expansion Packi po ok. 25zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię