Strona głównaGryAktualnościArtifact - Valve rozsyła zaproszenia do Bety 2.0

Artifact – Valve rozsyła zaproszenia do Bety 2.0

Myśleliście, że Artifact – karcianka Valve – jest już martwa? Nic bardziej mylnego. Wygląda na to, że twórcy nie dadzą graczom tak łatwo zapomnieć o tym tytule.

Po roku oczekiwania Valve chce zaprezentować graczom odświeżoną wersję Artifact. Twórcy gry uruchomili stronę, gdzie można zapisywać się do “bety 2.0”. Chęć testowania może zgłosić każdy, ale priorytet mają Ci, którzy sprawdzali działanie pierwotnej wersji gry

Zobacz: Half-Life: Alyx – Valve udostępnia narzędzia deweloperskie dla gry

Artifact pojawił się ponad rok temu i miał być pogromcą Hearthstone, stworzonego przez Blizzard. Szybko okazało się, że gra nie przetrwa na tyle długo, by zagrozić konkurencji. Gracze szybko dali upust swojemu rozczarowaniu, między innymi w wynikach sprzedaży. Wskutek tego, zamiast aktualizować i łatać grę, Valve postanowiło o zamrożeniu projektu w marcu zeszłego roku. Przebudowie miały ulec praktycznie wszystkie aspekty, włącznie z ekonomią i doświadczeniem rywalizacji z innymi graczami.

Efektem tych zmian ma być Artifact w wersji Beta 2.0. Valve przyznaje, że jednym z błędów, popełnionych poprzednim razem, była zbyt krótka wersja testowa gry. Tym razem czasu na testy ma być znacznie więcej. 

Zobacz: Dota Underlords znacznie popularniejsza niż poprzednia gra Valve – Artifact

Jak już wspomnieliśmy, Ci, którzy brali udział w pierwszych testach, mają pierwszeństwo. Dostęp do bety otrzymają w przyszłym tygodniu. Pozostali zostaną wyłonieni w drodze losowania. Valve chce przetestować różne mechanizmy, na przykład gameplay, balans i grę różnymi bohaterami. Nie wszystkie tryby gry będą jednak dostępne w pełni na etapie testów. Gdy ten etap się skończy – wystartuje całkowicie otwarta beta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię