Strona głównaWiadomościHardwareAsrock i Razer wspólnie wydają dwie płyty główne po procesory AMD

Asrock i Razer wspólnie wydają dwie płyty główne po procesory AMD

Firmy Razer i Asrock ponownie połączyły swoje siły, by wydać dwie nowe płyty główne po procesory AMD.

Kolaboracja tych dwóch firm sprawiła, że otrzymaliśmy produkty, które łączą w sobie cechy unikatowe dla obydwu producentów. Arock zapewnił wysoką wydajność i jakość, a Razer zapewnił odpowiedni gamingowy styl. Poprzez styl mamy na myśli pomalowanie płyty głównej na czarno i dodanie oświetlenia Razer Chroma RGB, które w tym przypadku sprawdza się bardzo fajnie. Dodatkowo są to jedyne płyty główne, które natywnie wspierają standard Razera i dzięki temu możemy oświetleniem RGB sterować przy pomocy jednej aplikacji Razer Synapse 3.

Specjalne edycje płyt głównych powstają na bazie dobrze znanych płyt głównych firmy Asrock i wykorzystujące chipsety X570 oraz B550, które wspierają procesory AMD Ryzen 5000.

ASRock X570 Taichi Razer Edition

To najwydajniejsza płyta główna w ofercie Asrocka oferuje ona wszystko, co tylko może oferować topowa płyta główna. Wydajną sekcję zasilającą, składającą się z 14 VRM, obsługę pamięci DDR4 4666 MHz (OC+) oraz 128 GB pojemności. Dodatkowo płyta główna wyposażona została w dodatkową kartę WiFi, trzy sloty PCIe 4.0 x16, dwa PCIe 4.0 x1, oraz trzy sloty m.2. Płyta została wyceniona na 399 dolarów.

ASRock B550 Taichi Razer Edition

Model z chipsetem B550 charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Oferuje on sekcję zasilania składającą się z 16 VRM. Wsparcia dla pamięci DDR4 5200 (OC+) i pojemności do 128 GB. Pozostałe parametry są identyczne z modelem X570. Cena jest niższa o sto dolarów i wynosi 299 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię