Strona głównaGryAktualnościAssasin's Creed: Adder zwieńczeniem antycznej trylogii?

Assasin’s Creed: Adder zwieńczeniem antycznej trylogii?

W serwisie Reddit pojawiły się pierwsze plotki dotyczącej trzeciej i ostatniej części antycznych epizodów Assain’s Creed.

Po coraz śmielszym pójściu w kierunku fantastyki, Ubisoft chce pozostać w antycznych klimatach. Tak głoszą pierwsze plotki dotyczące Assasin’s Creed: Adder, który ma zadebiutować w 2020 roku. Adder ma być w tym przypadku nazwą kodową, a niekoniecznie główną nazwą gry.

Fabularnie nowy Asasyn ma być osadzony po zakończeniu dodatków fabularnych do Odyssey (za które trzeba zapłacić tyle samo co za podstawową wersję gry, ale nie skomentuję…). W grze pokierujemy Ayą, żoną Bayeka znanego z Origins i poznamy pierwszych 14 lat działalności Zakonu Asasynów w starożytnym Rzymie. Szykuje się również wielki powrót mechanizmów rozwoju Zakonu, który mogliśmy zobaczyć w Assasin’s Creed: Brotherhood. Bayek ma być również grywalną postacią w kilku misjach.

Oczywiście cały czas mówimy tutaj o plotkach, ale trzeba pamiętać, że zawsze w przypadku kolejnych gier z serii, wiele plotek miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię