Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Black Flag i Rogue zmierzają na Nintendo Switch

Assassin’s Creed Black Flag i Rogue zmierzają na Nintendo Switch

Premiera tuż za rogiem. 

Biblioteka Nintendo Switcha niedługo powiększy się o dwa duże tytuły. Niestety i tym razem chodzi o gry, które prawdopodobnie dawno ograliście już na innych platformach.

Zobacz: Pokemon Sword and Shield najszybciej sprzedającą się grą Nintendo Switch

6 grudnia na Switchu zawita The Rebel Collection, czyli bundle dwóch, bardzo dobrych gier z serii Assassin’s Creed, Black Flag oraz Rogue. Bundle powinien zapewnić sporo różnorodności, do wulgarnego, pełnego pięknych krajobrazów świata piratów, aż po 18-wieczne Stany Zjednoczone.

Co ciekawe, obie gry mają doczekać się kilku usprawnień w swoich switchowych wersjach. Poprawi się HUD, a podczas rozgrywki wykorzystane zostaną unikalne funkcje konsoli Nintendo – ekran dotykowy oraz sterowanie ruchem.

Pozostają jednak oczywiście dwie, najważniejsze kwestie, cena oraz wydajność. The Rebel Collection będzie kosztować 40 funtów, czyli ok. 200 złotych. Zanim zdecydujecie się zapłacić taką kwotę za dwa, starsze tytuły, nie zapomnijcie przejrzeć recenzji i sprawdzić, czy działają i wyglądają wystarczająco dobrze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię