Advertisement
Strona głównaGryAktualnościNowa gra Batman Arkham zostanie zapowiedziana w grudniu?

Nowa gra Batman Arkham zostanie zapowiedziana w grudniu?

Warner Bros Montreal pracuje nad nową grą z serii Batman Arkham. Nie jest to już żadna tajemnica. Jednak nadal nie została ona oficjalnie zapowiedziana. To może stać się już w przyszłym miesiącu.

O nowej grze z serii Batman Arkham mówi się już od ponad roku. Pojawiły się na jej temat różne plotki. Najbardziej prawdopodobnie jest to, że w grze będziemy mogli wcielić się zarówno w Batmana, jego syna, a nawet Batgirl. Głównym przeciwnikiem będzie albo tajemniczy Trybunał Sów, czyli organizacja najstarszych rodów działających w Gotham City, albo Ra’s al Ghul, czyli przywódca międzynarodowej grupy terrorystycznej o nazwie Liga Zabójców. W obu przypadkach mówimy o bardzo potężnych oponentach, z którymi będzie musiał zmierzyć się Bruce Wayne.

Gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale na Twitterze mogliśmy zobaczyć krótkie wideo, które niejako zapowiadało nową produkcję z serii Batman Arkham. Teraz jeden z YouTuberów twierdzi, że według jego informacji gra zostanie oficjalnie zaprezentowana na The Game Awards 2019. Co ciekawe, podobne plotki pojawiły się już rok temu. Wtedy też mówiono, że Warner Bros Montreal może pojawić się na gamingowych Oskarach.

To oczywiście tylko plotki, ale skoro studio wypuszcza krótkie wideo, które wyraźnie zapowiadają „coś” w uniwersum Batmana, to znaczy, że oficjalna zapowiedź jest bliżej niż dalej. Nie wiem czy nastąpi ona dokładnie w grudniu na The Game Awards 2019, ale na pewno wydarzy się wkrótce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię