Strona głównaWiadomościRozrywkaAssassin’s Creed: Disney planuje reboot filmu

Assassin’s Creed: Disney planuje reboot filmu

Disney ma ambitne plany na kolejne lata, piąta faza MCU, platforma Disney+, nowa wersja Kevin Sam w Domu. Okazuje się, że rebootowe szaleństwo może dosięgnąć również średnio udany film na podstawie serii gier Assassin’s Creed.

Nowa wersja Assassin’s Creed miałaby trafić na platformę Disney+. Pierwotna wersja swoją premierę miała 2016 roku i opowiadała o potomku asasynów, Callumie Lynchu. Większość fanów serii gier przyjęło go dość ozięble. Osobiście obejrzałem i stwierdzam, że było ok. A wracając do tematu. Informacje o planach Disneya pochodzą z serwisu We Got This Covered i jak zapewnia serwis są z zaufanego źródła. Na wszelki wypadek warto jednak podchodzić do tego z dystansem. Przynajmniej do momentu oficjalnego potwierdzenia przez Disneya.

Zobacz: Assassin’s Creed – Ubisoft pyta czy gracze chcą restartu serii

Za produkcję odpowiedzialne ma być studio Mouse House należące do Disneya. W nowej wersji Assassin’s Cred nie zobaczymy już Michaela Fassbendera ani żadnego z aktorów występujących w filmie. Nowy film nowa obsada. Produkcja ma być tworzona z myślą o platformie Disney+, a jeżeli ta okaże się sukcesem w przyszłości zobaczymy kolejne filmy spod znaku AC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię