Strona głównaWiadomościAssassin's Creed IV Black Flag i World in Conflict za darmo w...

Assassin’s Creed IV Black Flag i World in Conflict za darmo w Uplay

Darmowe gierki AAA ogrzeją dłonie w trakcie chłodnych wieczorów. Świetny RTS i jedna z lepszych odsłon serii Assassin’s Creed mogą być Wasze.

Możemy założyć się o garść dublonów, że w chwili przekazywania Wam informacji, wiele osób właśnie zakłada konto na platformie Uplay. Tego typu niespodzianki jak ta, zdarzają się prawie nigdy, a biorąc pod uwagę ciężar gatunkowy darmowych gier, będziemy świadkami istnej maszkarady. Nie codzień bowiem możemy bezpłatnie otrzymać wysokobudżetowe gierki.

Tym razem ze szwedzkiego stołu możemy nałożyć na talerz dwie różne produkcje, mocno charakteryzujące się miejscem akcji, czasem historii i mechaniką rozgrywki. Na początek szef kuchni francuskiej poleca RTS-a World in Conflict. Fani współczesnych bitew i międzynarodowych konfliktów zbrojnych będą chłonąć wirtualne obrazy wojny niczym sztuczne kurczaki z McDonalda. Kluczyki aktywujące grę na Uplay będą rozdawane za darmo do 11 grudnia.

Jeśli nie nasycimy swojej rządzy gry, to uda nam się to na pewno w momencie udostępnienia bezpłatnej wersji Assassin’s Creed IV Black Flag. Od 12 grudnia będziemy mogli popiracić w dosłownym tego słowa znaczeniu. Miejcie tylko na uwadzę, że choć liczba kluczyków jest nieograniczona, to promocja niechybnie umrze śmiercią cyfrową 18 grudnia.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię