Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Mirage dostępny także na urządzeniach Apple

Assassin’s Creed Mirage dostępny także na urządzeniach Apple

Ubisoft ogłosił, że Assassin’s Creed Mirage jest już dostępny na iPhone’a i iPada. Gra jest teraz dostępna w App Store dla modeli iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max oraz iPad Air i iPad Pro z chipem M1 lub nowszym.

Fani mogą również zagrać w Rabbids: Legends of the Multiverse na Apple Arcade, które działa na iPhonie, iPadzie, Macu, Apple TV i Apple Vision Pro. Dodatkowo, uznana przez krytyków gra Prince of Persia: The Lost Crown pojawi się tej zimy na komputerach Mac, a zamówienia przedpremierowe są już dostępne.

Assassin’s Creed Mirage to najnowsza odsłona lubianej przez graczy serii Ubisoftu i pierwszy konsolowy tytuł, który gracze będą mogli uruchomić natywnie na urządzeniach mobilnych. Gra jest dostępna w App Store za 24,99 EUR/USD, z ograniczoną czasowo 50% zniżką. Pełna wersja obsługuje funkcję Universal Purchase, co pozwala na odblokowanie jej jednym zakupem w aplikacji. Stworzona przez Ubisoft Sofia, Assassin’s Creed Mirage, oferuje nowoczesne podejście do parkour, skradania i zabójstw, które definiują serię od siedemnastu lat. Dzięki pełnej natywnej rozdzielczości HD gracze mogą cieszyć się intuicyjną rozgrywką, eksplorując IX-wieczny Bagdad za pomocą adaptacyjnego sterowania dotykowego lub kompatybilnych kontrolerów. Gracze mogą przenosić swoje postępy na wszystkie dostępne platformy dzięki funkcji cross-progression i cross-save dostępnej za pośrednictwem Ubisoft Connect.

Krasimira Yakovlieva, producent gry, wyraziła dumę z przeniesienia pełnej oryginalnej gry konsolowej na urządzenia mobilne Apple, dzięki mocy silnika gry i wydajności układu Apple Silicon, nazywając to ważnym kamieniem milowym dla Ubisoftu.

Rabbids: Legends of the Multiverse jest już dostępne w Apple Arcade, usłudze subskrypcyjnej Apple, która oferuje nieograniczony dostęp do ponad 200 gier. W tej karcianej grze bitewnej gracze rekrutują legendarne Króliki z czterech zakątków multiwersum i budują talię kart bitewnych, aby rzucać wyzwanie innym graczom. Gra oferuje tryb solo oraz rywalizację na arenie PvP.

Prince of Persia: The Lost Crown pozwala graczom wcielić się w Sargona, młodego wojownika z elitarnej grupy Nieśmiertelnych. Gra, inspirowana strukturą metroidvanii, pozwala na eksplorację świata inspirowanego perską mitologią. Gracze odkrywają różnorodne otoczenia, zdobywają nowe moce czasu, odblokowują unikalne zdolności, rozwiązują zagadki i wykonują ekscytujące zadania poboczne. Gra stworzona przez Ubisoft Da Nang wykorzystuje technologię Metal, zapewniając płynną rozgrywkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię