Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Nexus nie został jeszcze wydany a już planują sequel

Assassin’s Creed Nexus nie został jeszcze wydany a już planują sequel

Chociaż Assassin’s Creed Nexus ni zostało jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziane przez Ubisoft, to deweloper ma już planować powstanie kontynuacji.

Od około roku mają trać prace nad Assassin’s Creed Nexus, czyli VR=ową odsłoną serii. Pomimo tego, że gra oficjalnie nie została jeszcze wydana to już krążą po sieci informacje, że deweloper planuje wydanie sequela.

Źródłem tych plotek jest „sprawdzony insider”, który przekazał je Tomowi Hendersonowi z Insider Gaming. W branży jest on uważany za bardzo dobrze poinformowanego, zatem można mu ufać. Według jego informacji, Ubisoft miał podpisaną umowę na wyłączność z Meta, ale ostatecznie został zerwana z powodu cięć kosztów dotyczących VR u właściciela Facebooka.

Gra początkowo ma być dostępna na Oculus. Sam Ubisoft ma być bardzo zadowolony z gry i jest pewny jego sukcesu. Na tyle, że już planuje kontynuację. Ta miałby od razu być dostępna na różnych platformach VR.

Według wcześniejszych plotek w Assassin’s Creed Nexus mamy mieć możliwość wcielenia się w najsłynniejsze postacie z serii m.in. Ezio, Haytham oraz Connor i Kasandra. Gra ma składać się z 16 misji. Zabójstwa będzie można wykonywać wykonując odpowiedni ruch nadgarstkiem stymulując korzystanie z ukrytego ostrza.

Na razie pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź gry, a do tego czasu wszystko należy traktować z lekkim przymrużeniem oka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię