Strona głównaWiadomościRozrywkaTrwa produkcja kolejnego serialu z uniwersum Wiedźmina

Trwa produkcja kolejnego serialu z uniwersum Wiedźmina

Przysłowie powiada, że do trzech razy sztuka. Tym samym powstaje trzeci serial z aktorami osadzony w świecie Wiedźmina. Zdjęcia będą kręcone w Afryce.

Bez wątpienia Rodowód Krwi nie był dziełem wybitym i nie zdobył serc fanów twórczości Sapkowskiego. Jednak słaba oglądalność oraz kiepskie oceny nie zraziły twórców i wzięli się do pracy nad kolejnym spin-offem. Według doniesień serwisu Redanian Inteligence serial będzie poświęcony Szczurom.

Serial powstaje pod roboczym tytułem Riff Raff, a zdjęcia będą realizowane na terenie RPA, głównie w Kapsztadzie, więc można liczyć na nieco inny klimat niż dotychczas. Planowo kręcenie ma odbyć się pomiędzy kwietniem i wrześniem tego roku. Na razie nie jest znana liczba odcinków, RI sugeruje, że będzie ich 6 lub 8.

Jak ma głosić opis serialu:

Sześciu nastoletnich złodziei musi polegać na swoich umiejętnościach, planując największy napad w swojej karierę i próbując ubiec najniebezpieczniejszą grupę przestępczą w królestwie.

Tak więc, akcja ma rozgrywać się przed wydarzeniami z trzeciego sezonu Wiedźmina, jeszcze zanim Ciri dołączyła do Szczurów. Ma to być zupełnie nowa historia, która nie była opisywana w książkach. W obsadzie zobaczymy aktorów z trzeciego sezonu m.in. Christelle Elwin (Mistle), Fabian McCallum (Kayleigh), Aggy K. Adams (Iskra) i Juliette Alexandra (Reef). Premiera ma być zaplanowana na lato 2024 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię