Strona głównaGryAktualnościAssassin’s Creed Odyssey – Dziedzictwo pierwszego ostrza. Pierwszy z trzech planowanych dodatków...

Assassin’s Creed Odyssey – Dziedzictwo pierwszego ostrza. Pierwszy z trzech planowanych dodatków już w sprzedaży

Pierwszy z trzech fabularnych dodatków do nowego Assasin’s Creed przedstawi nam historię Dariusza. Pierwszego Asasyna używającego ukrytego ostrza.

Historia opowiedziana w epizodzie Ścigani skupi się na Dariuszu, tajemniczym wojowniku
i pierwszym użytkowniku ikonicznej broni asasynów – ukrytego ostrza. Fani serii z pewnością kojarzą wzmianki o tym legendarnym bohaterze, na które można natknąć się w grze Assassin’s Creed 2.

W najnowszym epizodzie poznamy też Zakon Starożytnych, sekretną organizację działającą na terenie Persji, która planuje zasadzkę na głównego bohatera Assassin’s Creed Odyssey.

Każdy z planowanych epizodów Dziedzictwa pierwszego ostrza zaoferuje nowe zdolności przypisane do wszystkich trzech drzewek rozwoju bohatera, a także dodatkowe wyposażenie oraz broń. By móc rozpocząć przygody z nowym rozszerzeniem należy ukończyć rozdział 7 głównej fabuły Assassin’s Creed Odyssey i posiadać co najmniej 28 poziom rozwoju swojej postaci.

Dziedzictwo pierwszego ostrza  to pierwszy z dwóch wątków fabularnych zaplanowanych
w ramach przepustki sezonowej do Assassin’s Creed Odyssey (każdy z wątków zaoferuje po 3 epizody). Drugi wątek – Los Atlantydy – zadebiutuje na początku 2019 roku.

W marcu 2019 roku posiadacze przepustki sezonowej będą mogli zagrać w odświeżone wersje gier Assassin’s Creed III Remastered oraz Assassin’s Creed Liberation Remastered.

Przepustka sezonowa kosztuje 159,99 zł w wersji na PC oraz 169,99 zł w wersji na PlayStation i Xboxa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię