Strona głównaGryAktualnościKarty zostały odkryte. Znamy szczegóły rozszerzenia do Hearthstone – Rozróby Rastakana

Karty zostały odkryte. Znamy szczegóły rozszerzenia do Hearthstone – Rozróby Rastakana

Hearthstone czeka duże rozszerzenie w postaci nowych, 135 kart do gry. Znamy już wszystkie szczegóły nowego pakietu.

Słynni na cały świat gladiatorzy wywodzący się z plemion trolli oraz fani zaciętej walki ze wszystkich zakątków Azeroth wkrótce zgromadzą się w legendarnej Arenie Gurubaszów, gdzie rozpocznie się Rozróba Rastakana najnowsze rozszerzenie do Hearthstone . Już 4 grudnia gracze staną do boju o chwałę wyposażeni w 135 nowych, bitnych kart oraz arsenał nasyconych mocą voodoo mechanik. W dniu premiery wystarczy zalogować się do gry, by otrzymać darmową kartę legendarnego loa, dwie karty ducha z tej samej klasy oraz sześć pakietów kart z Rozróby Rastakana.

Część nowych kart została zaprezentowana podczas rozgrywki pomiędzy Deanem Ayala, a Brianem Kiblerem, czyli głównym projektantem ds. finalizacji Blizzarda oraz popularnym streamerem. Nagranie z pojedynku znajduje się poniżej.

Chętni do wzięcia udziału w zawodach mogą kupić w przedsprzedaży karty z Rozróby Rastakana w dwóch zestawach. Jeden z nich, Zestaw pretendenta, zawiera 17 pakietów oraz rewers „Gotowi na rozróbę!”, a drugi – zestaw Rozróba Rastakana – zawiera 50 pakietów, szamana szero Rastakana oraz rewers „Gotowi na rozróbę!”. Zestawy dostępne są za 19,99 euro oraz  (możliwy zakup tylko po jednym z zestawów na jedno konto).

Po premierze najnowszego rozszerzenia, 4. grudnia  po godzinie 19, wystarczy zalogować się do gry, żeby otrzymać legendarną kartę loa oraz dwie kopie ducha z tej samej klasy, a także sześć pakietów z Rozróby Rastakana.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię