Strona głównaGryAssassins Creed Odyssey - Gameplay z polowania na Meduzę

Assassins Creed Odyssey – Gameplay z polowania na Meduzę

Już od najmłodszych lat większości z nas starożytna Grecja kojarzy się z mitologią oraz fantastycznymi i niebezpiecznymi potworami. Ubisoft nie mógł od tak pominąć tego nieodzownego elementu starożytnego folkloru w najnowszej odsłonie Assassinss Creed. W Odyssey będziemy mieli okazję walczyć m.in. z Minotaurem oraz Meduzą.

Jedną z misji pobocznych, jaką będziemy mogli wykonać podczas gry jest zabicie wężowowłosej Meduzy, która zamieni w kamień każdego, kto odważy się spojrzeć jej w oczy. Na kanale YouTube dualshockers został udostępniony 40 minutowy gameplay z przebiegu tej właśnie misji. Możecie go obejrzeć poniżej. Jeżeli nie chcecie oglądać całej wyprawy przeskoczcie do 34 minuty, gdzie przedstawiona jest walka z potworem.

[you tube=K7X_aPsWqLk]

Autor nagrania wspomina, że pokonanie Meduzy wymagało kilku podejść, jednak jest to jeden z najciekawszych bossów w grze, z jakimi dotąd miał do czynienia. Jeżeli w grze jest więcej takich momentów to Assassin’s Creed Odyssey jest pozycją obowiązkową na mojej półce.

A Wam jak się podobało? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: youtube

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię