Strona głównaGryCztery wersje The Division 2 już dostępne w przedsprzedaży

Cztery wersje The Division 2 już dostępne w przedsprzedaży

Podczas trwającego Gamescom przedstawiciele Ubisoft ogłosili, że Tom Clancy The Division 2 jest już dostępny w przedsprzedaży. Gra dostępna jest w czterech wersjach Standard, Gold, Ultimate oraz Kolekcjonerskiej.

Gracze, którzy dokonają zamówienia w ramach preorderu dowolnej wersji gry otrzymają dostęp do zamkniętych testów beta oraz Capitol Defender Pack, który zawiera kilka przedmiotów i broni w grze. Poniżej zestawienie zawartości poszczególnych wydań gry.

  • Standard – The Division 2, i to wszystko,
  • Gold Edition – Zawiera wersję Standard oraz 3-dniowy wczesny dostęp do gry od 12 marca 2019 oraz roczny Season Pass dający dostęp do wszystkich dodatków na 7 dni przed premierą.
  • Digital Ultimate Edition – podstawowa wersja Division 2 z 3-dniowym wczesnym dostępem, Rocznym Season Passem i trzema dodatkowymi pakietami cyfrowymi – Elite Agent Pack, Battleworn Secret Service Pack i First Responder Pack.
  • Edycja Kolekcjonerska Dark Zone Defenitive – Z tą wersją otrzymujemy wszystko to co w wersji Ultimate, plus trzydziestocentymetrowa figurka agenta Heather Ward, steelbook, artbook, ścieżkę dźwiękową z gry oraz mapę Waszyngtonu.

Dodatkowo istnieje jeszcze edycja kolekcjonerska Phoenix Shield, która dostępna jest tylko w sklepie Ubisoft. Zwiera wszystko z edycji kolekcjonerskiej Dark Zone, ale zamiast postaci Heather Ward otrzymujemy figurkę Briana Johansona.

Ubisoft opublikował również kilka nowych screenów z gry, które możecie zobaczyć poniżej.

Akcja drugiej części The Division rozgrywa się w opanowanym przez terrorystów Waszyngtonie. Dotąd uśpieni członkowie elitarnej dywizji muszą wkroczyć do walki o odzyskanie miasta. Premiera gry planowana jest na 15 marca 2019.

Źródło: usgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię