Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Valhalla - wczesna wersja oceniona przez Digital Foundry

Assassin’s Creed Valhalla – wczesna wersja oceniona przez Digital Foundry

Digital Foundry często analizuje nadchodzące hity. Nie inaczej jest z nadchodzącym hitem Ubisoftu – Assassin’s Creed Valhalla.

Tym razem ludzie z Digital Foundry oparli swoje wrażenia o wersję demo (czy raczej wczesną wersję gry, do której dostęp miały niektóre redakcje) nadchodzącej gry Ubisoftu. Nowa gra Ubisoftu z jednej strony zdaje się być podobna w kwestii mechanik do dwóch poprzednich odsłon, z drugiej – ma już czerpać z dobroci, jakie oferuje nowa generacja konsol. Materiały promocyjne, jakie zobaczyliśmy do tej pory, w tym ostatni trailer, przedstawiający głównego bohatera, są bardzo obiecujące.

Analiza nowego AC skupiła się na aspektach technologicznych oraz niektórych mechanikach, na przykład podróżowaniu konno i na łodziach, oraz oczywiście na walce. Najważniejszy wniosek? Analiza ta potwierdziła, że gra będzie trochę podobna do Odyssey. Wskazano też na wyraźne cechy skalowania pomiędzy generacjami konsol. Wszystko to przy założeniu, że to wciąż nie jest finalna wersja gry i wiele może się jeszcze zmienić. Sami zresztą zobaczcie co wyniknęło z tej analizy:

Analiza Assassin’s Creed Valhalla – Digital Foundry:

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię