Strona głównaWiadomościRozrywkaBrie Larson, filmowa Kapitan Marvel, o swojej pasji do Animal Crossing

Brie Larson, filmowa Kapitan Marvel, o swojej pasji do Animal Crossing

Pandemia sprawiła, że coraz większa liczba osób ze świata showbiznesu nie kryje się już ze swoim zamiłowaniem do gier. Jednym z pierwszych był Henry Cavill, a teraz dołączyła do niego Brie Larson.

Brie Larson to aktorka, którą fani gier i komiksów znają przede wszystkim jako odtwórczynię roli Kapitan Marvel. Ostatnio aktorka zdecydowała się nagrać i udostępnić na swoim kanale na Youtube sesję Q&A (pytań i odpowiedzi), w której wypowiada się między innymi o swojej pasji do budowania wirtualnych wysp w Animal Crossing: New Horizons.

Animal Crossing: New Horizons to jeden z wielu tytułów, który swoją popularność podbudował dodatkowo dzięki lockdownowi. To tam ludzie mogą budować swoje wirtualne światy i utrzymywać kontakt ze znajomymi. Niektórzy nawet upamiętniają na wyspach swoich zmarłych bliskich. Brie Larson nie jest jedyną znaną osobistością Hollywood, która pokochała grę na Nintendo Switcha. Inni to chociażby Elijah Wood, Maisie Williams i Danny Trejo. A wspomniane Q&A z Brie możecie zobaczyć poniżej:

 

A czemu na początku wspomniałem też o Henrym Cavillu, odtwócy roli Supermana i Geralta? Nie wiemy co prawda czy i jego pochłonęło budowanie wyspy, ale wiadomo, że bardzo lubi grać w gry, a Wiedźmina 3 przeszedł kilka razy. Ostatnio wrzucił na swojego Instagrama film, na którym montuje komputer. Czyżby przygotowywał się do streamowania?

Kto jeszcze ze świata znanych ludzi może być Waszym zdaniem fanem gier?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię