Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed: Valhalla - nowy trailer, bitwy na łodziach i nowy system...

Assassin’s Creed: Valhalla – nowy trailer, bitwy na łodziach i nowy system walki

Od poprzedniego pokazu Assassin’s Creed: Valhalla minął tydzień, najwyższa więc pora na kolejną porcję szczegółów. Na dzisiejszym InsideXbox Microsoft i Ubisoft zdradziły kolejne szczegóły na temat gry.

Na pierwszym filmie widzieliśmy główną postać, Eivora, podróżującego ze śnieżnej Norwegii do wybrzeży Brytanii. Dziś, na kolejnym trailerze, mogliśmy zobaczyć więcej akcji – jak również potwierdzenie, że gra będzie korzystała z technologii Smart Delivery. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że zakup wersji na Xboxa One X oznacza automatyczny dostęp do wersji na Xboxa Series X. Trailer zaś oparto o autentyczny gameplay z gry, który w zaprezentowanej tu jakości wygląda po prostu rewelacyjnie.

Zobacz: Assassin’s Creed Valhalla – Ubisoft obiecuje, ze nie będzie girindowania i klasycznych poziomów postaci

Jeśli chodzi o samą grę, to z trailera można było wywnioskować, że powróci możliwość korzystania z widoku z punktu widzenia posiadanego przez bohatera ptaka. Łodzie widoczne na filmie świadczą natomiast o tym, że prawdopodobnie będzie również można uczestniczyć w bitwach na wodzie. Powrócą też wątki miłosne, mitologiczne oraz powiązania ze współczesnością. W wywiadzie, którego jeden z twórców udzielił po prezentacji trailera, zdradzono zapowiedź przemodelowanego systemu walki i rozwoju postaci. 

Resztę zobaczycie na poniższym zwiastunie:

Jak tam Wasz hype na grę? Rośnie czy opada?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceMicrosoft
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię