Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Valhalla otrzyma sporą porcję poprawek

Assassin’s Creed Valhalla otrzyma sporą porcję poprawek

Assassin’s Creed Valhalla, delikatnie mówiąc, nie jest grą idealną, co odnotowaliśmy w naszej recenzji. Ubisoft jednak stopniowo poprawia znalezione błędy.

Jeszcze w tym miesiącu pojawi się kolejna aktualizacja, z poprawkami błędów i ogólnymi ulepszeniami dla Assassin’s Creed Valhalla. Wraz z wgraniem update’u, gra otrzyma wersję 1.0.4. Z poważnych problemów, które ma naprawić, należy wymienić na przykład zatrzymanie wycieków pamięci, które pojawiało się na PC kiedy gracze przechodzili do pulpitu za pomocą skrótu Alt+Tab. Z ulepszeń, pojawi się nowy system nazewnictwa save’ów, tak by te automatyczne odróżniały się od tworzonych ręcznie przez graczy. Oprócz tego powinniśmy się spodziewać generalnych poprawek stabilności i jakości gry.

Assassin's Creed Valhalla

Wersja 1.0.4 to także naprawione błędy, które moglibyśmy zaliczyć do kategorii śmiesznych wpadek. Są to na przykład spadające z nieba ptaki, ryby znikające przy brzydkiej pogodzie, NPC reagujący na kradzieże czy lewitujące psy. Trudniejsze będą też skrytobójstwa, bo przeciwnicy usłyszą odgłos upadającego ciała. Poprawiony zostanie też bardzo irytujący bug, kiedy nasi towarzysze nie chcieli otwierać z nami drzwi czy skrzyń w trakcie rajdów.

Assassin’s Creed Valhalla nadal jednak nie dostanie wsparcia dla achievementów na PC – prace nad nimi najwyraźniej nadal trwają. Patch ma ważyć około 4 GB i pojawić się około południa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię