Strona głównaGryAktualnościHalf-Life Black Mesa – ogromna aktualizacja

Half-Life Black Mesa – ogromna aktualizacja

The Crowbar Collective wydało potężną aktualizację do remake’u Half-Life pt. Black Mesa. Wprowadza ona wiele poprawek graficznych i doprowadza grę do ostatecznej postaci.

Black Mesa to remake oryginalnego Half-Life produkcji Valve. Gra otrzymała właśnie bezpłatną aktualizację, która dodaje mnóstwo nowych zasobów, poprawia grafikę oraz dopracowuje grę niemal pod każdym względem.

Zobacz: Eluktronics zaprezentował pierwszy na świecie laptop z ekranem 1440p i odświeżaniem 165 Hz

Aktualizacja Definitive Edition dostępna jest za darmo dla posiadaczy gry. Crowbar Collective powiedział, że jest to najlepszy czas, aby zagrać w Black Mesa jeżeli powstrzymywaliście się od gry w wersję 1.0. Zmiany są obszerne, począwszy od pełnego przeprojektowania mapy On A Rail, nowego oświetlenia kończąc na poprawieniu wyglądu graficznego całej kampanii.

Jeśli czekałeś, aby wypróbować Black Mesa, teraz jest świetny czas żeby to zrobić. Będziemy nadal wspierać grę w celu naprawienia głównych błędów.

Chociaż aktualizacje taka jak te nie będą już wydawane, to deweloper obiecuje naprawiać niektóre problemy jakie nadal występują w grze. Dotyczy to obsługi kontrolera w menu głównym, udostępnianie plików źródłowych map oraz dziwnego problemu z naukowcami, którzy odmawiają leczenia.

Pełny dziennik zmian dostępny jest na stronie społeczności gry na Steam. Jest to długa lista poprawek jakie wprowadza łatka. Black Mesa pojawiła się na początku tego roku i jest świetnym sposobem na poznanie pierwszego Half-Life oraz sposobem na ponowną podróż w ładniejszym wydaniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSteam
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię