Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Valhalla – Ubisoft zapowiada dużo nowej zawartości

Assassin’s Creed Valhalla – Ubisoft zapowiada dużo nowej zawartości

Twórcy Assassin’s Creed Valhalla potwierdzili, że do gry trafi mnóstwo nowej zawartości. Ubisoft planuje rozbudowę na niespotykaną dotąd skalę.

Jeszcze przed premierą Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft potwierdzał dwa duże DLC oraz cztery sezony nowej zawartości. Wygląda jednak na to, że dzięki dużej popularności produkcji deweloperzy zdecydowali się jeszcze bardziej rozbudować grę.

Obecnie wielu graczy narzeka, że Valhalla to jedna wielka mikropłatność. Ubisoft planuje jednak dalsze rozwijanie gry i mocniejsze i dłuższe wsparcie popremierowe niż w przypadku Odyssey.

Zobacz: Ubisoft zaliczył najlepszy kwartał w historii

To daje spore nadzieje, jeżeli porównamy dodatki jakie trafiły do poprzedniej odsłony serii z 2018 roku. Odyssey zostało rozbudowane o dwa duże rozszerzenia, a każde dodatkowo podzielone na trzy epizody. Ponadto deweloperzy wprowadzili wiele nowych zadań i funkcji. Kierunek w jakim poszło Odyssey był satysfakcjonujący dla graczy.

Według plotek następny Assassin’s Creed ma trafić na rynek w 2022 roku, co oznacza, że do tego czasu Ubisoft musi jakoś przyciągać graczy do obecnej produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię