Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAssassin’s Creed Valhalla – do gry wraca śmiercionośne ukryte ostrze

Assassin’s Creed Valhalla – do gry wraca śmiercionośne ukryte ostrze

Twórcy kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed potwierdzili, że do gry wraca ukochane przez wielu graczy śmiercionośne ukryte ostrze. Obecne od początku serii ukryte ostrze zniknęło w AC: Origins, na szczęście w Assassin’s Creed Valhalla znowu będzie dostępne.

W jednym z ostatnich wywiadów z serwisem Kotaku, dyrektor kreatywnym Assassin’s Creed Valhalla – Ashraf Ismal potwierdził, że kultowe ukryte ostrze powróci do gry. A dostęp do niego dostaniemy już na wczesnym etapie gry.

Evior dość wcześnie otrzymuje ukryte ostrze. Kontynuujemy pomysł że Eivor jest wyszkolonym zabójcą. Evior jest Wikingiem, który otrzymuje tą śmiercionośną broń i musi bardzo szybko nauczyć się z niej korzystać.

Na początku doświadczenia Evior nauczy się techniki, która we właściwe czasie… może zabić jednym ciosem praktycznie każdego.

W czasie trwania serii przeszliśmy z typowej skradanki do gry akcji w otwartym świecie. W Valhalla powrócimy do korzeniu i znowu będziemy mogli się skradać, ukrywać pośród ludzi i z ukrycia eliminować wrogów wykorzystując ukryte ostrze.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla tylko w 30 klatkach na sekundę

Według ostatnich wiadomości, Valhalla nie będzie grą długą i nastawioną na grind. Według zapewnień ma być jednak treściwa i pozwalać graczom na czerpanie przyjemności z tych aktywności, które najbardziej lubią.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcekotaku
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię