Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed: Valhalla z przyspieszoną datą premiery na nowym Xbox

Assassin’s Creed: Valhalla z przyspieszoną datą premiery na nowym Xbox

Przez ostatnie dwa dni gracze żyli głównie doniesieniami na temat nowych konsol Microsoftu. Ważnym elementem są tytuły startowe – Watch Dogs Legion oraz Assassin’s Creed: Valhalla.

Zarówno AC: Valhalla, jak i Watch Dogs Legio pojawią się 10 listopada, w dniu premiery konsol Xbox Series X oraz Xbox Series S. Oczywiście nowe tytuły zadebiutują także na PlayStation 5 i konsolach obecnej generacji – w Watch Dogs Legion zagramy na nich już 29 października. 

Assassin's: Creed Valhalla

Nowa data premiery Assassin’s Creed: Valhalla będzie chyba jednym z nielicznych przypadków w historii, kiedy premiera jakiejś gry zostaje przyspieszona, a nie opóźniona. Oba tytuły pojawią się też w usługach Uplay+ oraz Google Stadia.

Na konsolach nowej generacji oba tytuły mają korzystać z nowych technologii, takich jak rozdzielczość 4K w 60FPS oraz ray-tracing. Poza tym zobaczymy tekstury w wysokiej rozdzielczości, dopracowane cienie i szybkie ładowanie lokacji. Obie gry będą korzystać z usługi Smart Delivery, czyli darmowego upgrade’u do wersji ulepszonej dla Xboxa Series X i S.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię