Strona główna Wiadomości Asus ROG Delta i ROG Delta Core – słuchawki stworzone do grania...

Asus ROG Delta i ROG Delta Core – słuchawki stworzone do grania w strzelanki

- Reklama -

Asus poszerza swoje portfolio produktowe o dwa modele słuchawek dla graczy. ROG Delta i ROG Delta Core powstały specjalnie z myślą o miłośnikach strzelanek. Patrząc na specyfikację trzeba przyznać, że zapowiadają się ciekawie i… drogo.

Według Asusa słuchawki ROG Delta to pierwszy na świecie model wyposażony w wysokiej klasy ESS ES9218 QUAD DAC, który ma dostarczać bogaty w detale i czysty dźwięk. Do komputera, konsoli lub urządzenia mobilnego podłączymy je albo przy pomocy złącza USB-C, albo dzięki przejściówce na USB 2.0. Nie zabraknie też podświetlenia RGB LED, co jest standardem w sprzętach dla graczy.

Jeśli chodzi o model Asus ROG Delta Core, to będzie to tańsza propozycja ze standardowym złączem mini-jack 3,5 mm. Oba modele wyposażone są w hermetyczne komory oraz korzystają z przetworników Asus Essence, które zostały ułożone pod kątem 12 stopni, aby lepiej odpowiadać kształtowi ucha. Miękkie nauszniki w kształcie litery D i regulowany pałąk mają być gwarancją dużej wygody użytkowania.

Niestety, na razie nie znamy cen nowych słuchawek. Asus nie pochwalił się też oficjalną datą premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE