Asus poszerza swoje portfolio produktowe o dwa modele słuchawek dla graczy. ROG Delta i ROG Delta Core powstały specjalnie z myślą o miłośnikach strzelanek. Patrząc na specyfikację trzeba przyznać, że zapowiadają się ciekawie i… drogo.

Według Asusa słuchawki ROG Delta to pierwszy na świecie model wyposażony w wysokiej klasy ESS ES9218 QUAD DAC, który ma dostarczać bogaty w detale i czysty dźwięk. Do komputera, konsoli lub urządzenia mobilnego podłączymy je albo przy pomocy złącza USB-C, albo dzięki przejściówce na USB 2.0. Nie zabraknie też podświetlenia RGB LED, co jest standardem w sprzętach dla graczy.

Jeśli chodzi o model Asus ROG Delta Core, to będzie to tańsza propozycja ze standardowym złączem mini-jack 3,5 mm. Oba modele wyposażone są w hermetyczne komory oraz korzystają z przetworników Asus Essence, które zostały ułożone pod kątem 12 stopni, aby lepiej odpowiadać kształtowi ucha. Miękkie nauszniki w kształcie litery D i regulowany pałąk mają być gwarancją dużej wygody użytkowania.

Niestety, na razie nie znamy cen nowych słuchawek. Asus nie pochwalił się też oficjalną datą premiery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię