Strona główna Gry Netflix dokończy grę Stranger Things bez Telltale Games

Netflix dokończy grę Stranger Things bez Telltale Games

- Reklama -

Upadek Telltale Games pokrzyżował plany nie tylko graczom, ale też firmom, które miały ze studiem współpracować. Jedną z nich jest Netflix, który zamówił grę przygodową w świecie Stranger Things. Podejrzewano, że ta ostatecznie nie powstanie, ale serwis streamingowy nie zamierza z niej zrezygnować.

W rozmowie z Polygonem jeden z pracowników Netflixa przyznał, że gra, a w sumie to nawet dwie gry, nadal powstają. Jedna ma być dokończona przez osoby, które pozostały w Telltale Games (przypominamy, że w firmie nadal pracuje około 25 osób). Chodzi tutaj o Minecraft: Story Mode. Druga – w świecie Stranger Things – z kolei trafi do innego studia i również zostanie dokończona.

– Jesteśmy zasmuceni informacjami na temat Telltale Games. Stworzyli wiele świetnych gier w przyszłości i odbili swoje piętno na całym rynku. Minecraft: Strony Mode nadal powstaje zgodnie z planem. Jesteśmy w trakcie sprawdzania i oceniania innych możliwości stworzenia gry w świecie Stranger Things – możemy przeczytać w oświadczeniu Netflixa.

Minecraft: Story Mode miało zadebiutować tej jesieni, więc premiera gry jest bliska. Jeśli chodzi o Stranger Things, to tutaj nie podano żadnych dat. Wiedzieliśmy jedynie, że gra powstaje. Jak widać nadal tak jest, ale już nie w Telltale Games.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE