Strona głównaWiadomościAtrakcje ALSEN na Intel Extreme Masters + KONKURS

Atrakcje ALSEN na Intel Extreme Masters + KONKURS

Do startu weekendów z ESL One i Intel Extreme Masters został już tylko tydzień, równocześnie startują targi IEM Expo. Po raz szósty pojawi się na nich firma ALSEN, a poniżej lista atrakcji, jaką przygotowała.

Stoisko firmy ALSEN będzie tym razem miało powierzchnię 132 m2, a zobaczymy na nim między innymi sprzęt partnerów firmy – jak chociażby Trust Gaming. Pokażą oni najnowszą klawiaturę mechaniczną GTX 890 Cada i słuchawki GTX 383 Dion. Firma AOC wystawi się ze swoimi monitorami przeznaczonymi dla graczy, a GOODRAM pokaże pamięci IRDM. Z okazji IEM Expo ALSEN obiecuje graczom specjalną ofertę cenową w zlokalizowanym na ich powierzchni sklepie.

Nie zabraknie ciekawych gości – na stoisku firmy będą odbywały się wywiady i turnieje, do których zaproszeni zostali między innymi: Marcin 'mRN’ Sczes, Adam 'AgraveiN’ Skotak, Łukasz 'prawus’ Ganczewski, Paweł 'Leh’ Lehmann oraz zawodnicy Illuminar Gaming z Fryderykiem 'Veggiem’ Koziołem.

Jeśli zaś mowa o turniejach, to na stoisku odbędzie się mnóstwo konkursów, będzie też możliwość pogrania na stanowiskach Free2Play – na zwiedzających czekać tam będzie 20 stanowisk komputerowych. A turnieje odbędą się w najpopularniejsze obecnie tytuły – Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. A to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji. A zanim rozpocznie się całe wydarzenie, na profilu ALSEN na facebooku możecie wziąć udział w konkursie, w którym do zdobycia są wejściówki na drugi weekend katowickiego wydarzenia.

Źródło: ALSEN

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię