Strona głównaWiadomościAtrakcje stoiska Lenovo na IEM Katowice 2018

Atrakcje stoiska Lenovo na IEM Katowice 2018

Kolejną firmą, która postanowiła pochwalić się atrakcjami, jakie przygotowała na IEM Katowice 2018, jest Lenovo. Oto co u nich znajdziecie.

Firma Lenovo będzie obecna na IEM Expo w oba eventowe weekendy. A ponieważ jest to pierwsza rocznica obecności firmy w Polsce, jej przedstawiciele obiecują mnóstwo atrakcji. Między innymi do dyspozycji graczy oddane zostaną laptopy Lenovo Legion Y520, Y720 (którego test wykonany przez nas znajdziecie tutaj) oraz najnowszego modelu – Y920. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy komputerów stacjonarnych – firma wystawi komputery Legion Y520 Tower oraz Y720 Tower. Podłączone do nich będą monitory Y25f, oferujące częstotliwość odświeżania 144 Hz. Oprócz tego będzie można przetestować mnóstwo akcesoriów, takich jak klawiatury mechaniczne, myszy i słuchawki gamingowe.

Nie zabraknie także gości. Na stoisku Lenovo spotkać będzie można między innymi N3jxioma, Nexusa i Mamiko. Zaś jeśli chodzi o gry, w które będzie można pograć, to przygotowane zostaną stanowiska między innymi z PUBG, Rocket League i World of Tanks. A oprócz tego konkurs w składaniu komputera na czas i montowaniu kabla RJ-45.

Firma obiecuje też specjalną niespodziankę, która ujawniona zostanie na ich stoisku w sobotę 3 marca około godziny 15:00. Za kilka dni zostanie ujawniony szczegółowy harmonogram wszystkich atrakcji.

Źródło: Lenovo

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię