Strona głównaGryAktualnościAutobattler nowym trybem PUBG?

Autobattler nowym trybem PUBG?

Wygląda na to, że PUBG szykuje dla nas nieco nowości. Według najnowszych przecieków do popularnego battle royale zmierza tryb autobattler.

PUBG Corp zauważył najwyraźniej popularność Teamfight Tactics oraz Dota Underlords. Podczas gdy TFT szykuje się do swojego czwartego setu, na horyzoncie pojawiła się konkurencja w postaci PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Zobacz: Teamfight Tactics: Set 4 otrzymał datę premiery

Według PCGN nowy tryb nazywa się Vostok i będzie połączeniem autobattlera z battle royale. Twórcy planują więc skorzystać tylko z koncepcji automatycznej walki i wykorzystać ją do stworzenia czegoś nowego.

Gracze będą walczyli w pojedynkach 1v1 do momentu, kiedy w całym lobby zostanie tylko jedna osoba. Każdy z uczestników ma trzy życia, a po skończonej walce, zależnie od jej wyniku, dostanie określoną ilość pieniędzy i szansę na ich wydanie.

Niestety na ten moment nie wiemy wiele więcej o tajemniczym Vostoku. Bardzo możliwe, że jest to dopiero raczkujący projekt, a na oficjalne ogłoszenie będziemy musieli trochę poczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię