Strona głównaEsportAwans Virtus.pro w nowym rankingu HLTV. Kinguin wraca do TOP30

Awans Virtus.pro w nowym rankingu HLTV. Kinguin wraca do TOP30

Serwis HLTV.org opublikował najnowszy ranking najlepszych drużyn świata w Counter-Strike: Global Offensive. Awans zanotowały dwie topowe polskie drużyny – Virtus.pro i Kinguin, a także PENTA Sports z Pawłem ‘innocentem’ Mockiem w składzie.

Chociaż w ostatnich tygodniach nie odbywały się żadne ważne turnieje CS:GO, to doszło do sporych zmian w rankingu HLTV. Wynikają one przede wszystkim z przeprowadzonych transferów, gdyż drużyny potraciły część punktów przez graczy, którzy odeszli do innych zespołów. Dzięki temu dobrze w rankingu poradziły sobie polskie zespoły.

Wciąż liderem pozostaje SK Gaming, które ma ogromną przewagę punktową nad drugim Astralis. Na podium znajduje się jeszcze Gambit Esports, a tuż za pudłem plasuje się drugi finalista krakowskiego Majora, czyli Immortals. Aż o 2 pozycje spadło FaZe Clan, które wymieniło dwóch zawodników – allu na GuardiaNa oraz kioShiMę na olofmeistera. Zaraz za nimi, na siódmym miejscu mamy Virtus.pro, które awansowało o jedną lokatę. O największym pechu mogą mówić gracze Fnatic, którzy stracili aż 5 pozycji i są dopiero na 15. miejscu. Co ciekawe, pomimo braku większych sukcesów na scenie europejskiej, do TOP30 powrócili gracze Kinguin.

Ranking HLTV.org:

1. SK Gaming
2. Astralis
3. Gambit
4. Immortals
5. G2 Esports
6. FaZe Clan
7. Virtus.pro
8. North
9. Cloud9
10. BIG
20. PENTA Sports
29. Team Kinguin
48. PRIDE
130. Izako Boars
165. Venatores
189. AGO Gaming
291. PACT

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię