Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAwaria Call of Duty Warzone i Modern Warfare

Awaria Call of Duty Warzone i Modern Warfare

Gracze z różnych zakątków świata, w tym także z Polski informują o problemach z działaniem Call of Duty Warzone oraz Modern Warfare. W obu grach występuje problem w połączeniu z serwerem gry.

Aktualizacja [22:50]

Wygląda na to, że coraz więcej graczy z powodzeniem loguje się do serwerów gry. Problem ustąpił przed godziną 22:00.

Aktualizacja [20:34]

Activision wie o problemie o pracuje nad jego rozwiązaniem. Deweloper prosi o cierpliwość i obiecuje jak najszybsze rozwiązanie problemów.

Gracze donoszą, że mają problemy z połączeniem z serwerem gry z powodu bardzo wysokich pingów.

Oryginalna treść artykułu

Wygląda na to, że CoD: Modern Warfare oraz darmowe Warzone mają problemy z połączeniem z serwerami Activision. Gracze na całym świecie zgłaszają problemy, które uniemożliwiają im grę. Serwis Dawndetector zaobserwował nagły wzrost zgłoszeń o problemach z grą około godziny  18:04.

Call of Duty Warzone Awaria

Activision potwierdziło problem i pracuje nad jego wyeliminowanie. Problem dotyczy prób połączenia ze wszystkich platform: PSN, Xbox Live, Battle.net, Nintendo oraz Steam. Początkowo gracze otrzymywali informacje o konserwacji serwera i byli umieszczani w kolejce. Gdy czas oczekiwania mijał gracze otrzymywali komunikat o tym, że gra jest niedostępna.

Biorąc pod uwagę popularność Warzone możemy podejrzewać, że awaria związana jest z dużym zainteresowaniem i obciążeniem serwerów. Podobnie jak miało to miejsce niedawno z serwerami Epic. Na chwilę obecną trzeba dać ekipie deweloperskiej trochę czasu na naprawę.

Zobacz: Call of Duty: WWII jeszcze w maju w PlayStation Plus

O sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Ja to proponuje, żeby dali nam kolejną aktualizację, wrzącą 50gb, po to bym poszedł I kupił specjalnie większy dysk tylko na Cod’a.
    🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię