Advertisement
Strona głównaKonsolePS5 – dużo gier już na start konsoli

PS5 – dużo gier już na start konsoli

Według najnowszych informacji PlayStation 5 zaskoczy nas bogatą biblioteką gier dostępnych już od dnia premiery konsoli. Jakimi tytułami zaskoczy nas Sony?

Oficjalna prezentacja nowej konsoli Sony jeszcze przed nami, jednak w sieci huczy od plotek na jej temat. Najważniejsze informacje znajdziecie w jednym z naszych poprzednich artykułów. Znany streamer Maximillian Dodd przekazał wyjawił informacje na temat biblioteki gier jakie trafią na PS5 już w dniu premiery konsoli.

Zobacz: Cyberpunk 2077: papierowy prequel opóźniony

Według Dodda Sony już od 2 lat mówiło o swojej nowej konsoli, co dało deweloperom wystarczająco dużo czasu, aby przygotować pokaźną listę produkcji. Wewnętrzne studia Sony od dłuższego czasu miały pracować nad grami przygotowywanymi specjalnie na premierę PS5. Streamer powołuje się na znanych specjalistów z branży, którzy przekazali mu te indormacje. Według zapewnień japoński koncern chce nam zapewnić możliwie najlepszy zestaw gier na PlayStation 5. Na razie nie są znane żadne konkrety i możemy przypuszczać, że będzie to kolejne Gran Turismo lub kolejne odsłona Hotozn: Zero Dawn.

Zobacz: PlayStation 5 zaoferuje całkowicie nowe możliwości

Jak na razie Sony nie potwierdza tych informacji, więc należy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Z drugiej strony Dodd już kilkukrotnie dzielił się informacjami, które potem sprawdzały się w 100 procentach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię