Strona głównaGryAktualnościBalans postaci w Diablo 2 zmieni się po raz pierwszy od...

Balans postaci w Diablo 2 zmieni się po raz pierwszy od 11 lat

Przed nami przełomowy moment dla fanów Diablo 2. Blizzard oficjalnie poinformował o nadchodzących zmianach. 

Diablo 2 to gratka dla fanów Action RPG i doskonały sposób dla weteranów, żeby wrócić do początków tego wyjątkowego gatunku. Blizzard postanowił jednak zmienić nieco to doświadczenie i obok usprawnień wprowadzić nieco więcej balansu.

Zobacz: Keanu Reeves nie grał w Cyberpunka 2077, wbrew stwierdzeniom CD Projekt RED

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiła się lista zmian planowanych na kolejną aktualizację. Ostatni raz zmiany w balansie miały miejsce w aktualizacji 1.13c, która ujrzała światło dzienne 23 marca 2010 roku.

Głównym celem w tym patchu wydaje się być wzmocnienie rzadziej używanych umiejętności. Blizzardowi zależy na jak największej różnorodności buildów. Umiejętności melee Amazonki będą więc nieco silniejsze, zmienią się pułapki Assassina, podobnie jak kilka umiejętności Barbariana. Twórcy najbardziej zadowoleni są z Czarodziejki, którą czeka wyłącznie buff do kilku mniej popularnych buildów.

Razem z aktualizacją 2.4 ruszą również drabinki sezonowe. Będą to trwające cztery miesiące wydarzenia, które otworzą przed graczami możliwość rywalizacji i pozwolą zdobyć dodatkowe przedmioty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię