Strona głównaGryAktualnościBaldur’s Gate 3 – uważaj gdzie zamawiasz w przedsprzedaży

Baldur’s Gate 3 – uważaj gdzie zamawiasz w przedsprzedaży

Jeżeli trafiliście na świetną okazję zakupu Baldur’s Gate 3 w przedsprzedaży i podejrzewacie, że jest zbyt dobra, żeby była prawdziwa, to tak z pewnością jest. Michael Douse, dyrektor ds. publikacji ostrzega graczy przed kupowaniem kolejnej odsłony serii z podejrzanych źródeł.

Na swoim koncie na Twitterze Michael Douse ostrzega graczy żeby nie zamawiać BG3 w przedsprzedaży z podejrzanych sklepów internetowych.

Uważaj teraz na zamawianie BG3 w przedsprzedaży w przypadkowym miejscu. Nie będziemy mieć okresu przedpremierowego. nie mamy jeszcze planów współpracy ze sprzedawcami detalicznymi ani zewnętrznymi dystrybutorami. Nie ogłosiliśmy ceny ani daty premiery. nie możemy zagwarantować, że cokolwiek od nich uzyskasz.

Douse wyjaśnia, że Larian Studios nie jest w stanie zweryfikować zapasów w sklepie, ponieważ żadne klucze do Baldur’s Gate 3 nie będą istniały przed wprowadzeniem gry do sprzedaży detalicznej. Więcej, chociaż niektóre transakcje mogą być legalne w przyszłości, teraz nie ma możliwości, aby sprzedawca detaliczny mógł obecnie kupić te klucze do zamówień przedsprzedażowych.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – znamy datę premiery 5 sezonu

Jednocześnie Douse zapowiada coś wielkiego, co może oznaczać, że niedługo poznamy oficjalną datę premiery z wczesnym dostępem. Może to być także inne ważne ogłoszenie.

Zobacz: Multiplayer Halo Infinite będzie dostępny za darmo

Tak czy inaczej z niecierpliwością oczekujemy daty premiery Baldur’s Gate 3

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię