Strona głównaGryAktualnościBaldur’s Gate 3 – przed graczami 17 tysięcy wariacji zakończeń

Baldur’s Gate 3 – przed graczami 17 tysięcy wariacji zakończeń

Larian Studios zdradzili, że Baldur’s Gate 3 będzie miało 17 tysięcy różnych zakończeń. W zasadzie nie sposób będzie poznać je wszystkie.

Baldur’s Gate 3 w liczbach zapowiada się wręcz fenomenalnie i nieprawdopodobnie. Według informacji przekazanych niedawno przez ekipę Larian Studios – twórców gry, łączny czas wszystkich nagranych przerywników filmowych wynosi 174 godziny. Jednak to jeszcze nic wobec liczby zakończeń o jakich poinformowali deweloperzy.

Według informacji przekazanych przez Youtubera Fextralife, który miał możliwość ogrania pełnej wersji Baldur’s Gate 3, twórcy przygotowali 17 tysięcy wariacji zakończenia fabuły. Jak podkreśla w materiale:

Spędziłem trochę czasu na rozmowach z Christal, która jest jedną ze scenarzystek projektu. Pracuje głównie nad zakończeniem gry. Zajęło jej to ostanie pół roku. … Zapytałem jej, ile jest wariantów zakończenia. Odpowiedziała, że 17 000.

Co więcej, tę wersję potwierdza również dyrektor wydawniczy gry:

Oczywiście możemy spodziewać się, że te wariacje i ich mnogość będzie wynikała z wyborów dokonanych podczas gry. Nie wiadomo, ile będzie takich mocnych zakończeń. Możemy jednak zakładać, że będzie ich co najmniej kilka.

Premiera Baldur’s Gate 3 zapowiedziana jest na 3 sierpnia na PC i 6 września na PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię