Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – Blizzard zabił grę najnowszą aktualizacją

Diablo 4 – Blizzard zabił grę najnowszą aktualizacją

Po ostatniej aktualizacji Diablo 4 gracze wylewają na Blizzard wiadra pomyj. Według większości z nich, aktualizacja odebrała prawie całą przyjemność z grania.

Aktualizacja opatrzona numerem 1.1.0, przygotowuje grę do startu pierwszego sezonu, który rozpocznie się już 20 lipca. Blizzard zdecydował się na wprowadzenie wielu zmian obejmujących m.in. klasy postaci. Oberwało się również mechanice rozgrywki. To sprawiło, że Diablo 4 stał się mało satysfakcjonujący.

Fora internetowe zostały wręcz zalane negatywnymi komentarzami. A co konkretnie nie podoba się graczom? Miedzy innymi zmniejszenie o 40 procent obrażeń wywołanych efektem Odsłonięcia. Większa cześć buildów w grze opierała się właśnie na wykorzystaniu Odsłonięcia. Teraz takie postacie stały się słabe niczym zaparzona po raz piąty torebka taniej herbaty. Wydłużono także czas odnowienia, co znacznie wydłuża przerwy pomiędzy użyciem mocnych umiejętności. Krytyki zredukowano o 17 procent. W skrócie zamiast przyjemnie wybijać kolejne potwory gracze muszą się męczyć i tracić czas.

Wygląda też na to, ze krainę nawiedziła spora inflacja bo podniesiono cenę skrzyń Udręczonego Daru Tajemnic, zmniejszono także ilość złota jaka wypada w podziemiach. Przytemperowano także możliwość szybkiego levelowania po dołączeniu do postaci wysokopoziomych.

Na szczęście Blizzard dość szybko zareagował i wydał już stosowne oświadczenie, że przyjrzą się wprowadzonym zmianom. W piątek ma odbyć się transmisja na żywo, podczas której temat zostanie omówiony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię