Advertisement
Strona głównaGryAktualnościBaldur's Gate 3 - znamy kolejne szczegóły wczesnego dostępu

Baldur’s Gate 3 – znamy kolejne szczegóły wczesnego dostępu

Na miesiąc przed potencjalną premierą Early Accessu, Larian Studios zdecydowało się zdradzić kolejne informacje dotyczące Baldur’s Gate 3. 

W połowie czerwca mieliśmy okazję zobaczyć największy do tej pory reveal Baldur’s Gate 3. Chociaż 90-minutowa prezentacja rozgrywki odpowiedziała na wiele pytań fanów, nie oznacza to, że o grze wiemy już dosłownie wszystko.

Zobacz: Baldur’s Gate 3 – kolejne informacje, data Early Access i nowy trailer

Z ratunkiem dla wyczekujących Early Accessu miłośników Baldura przychodzi community update. Za pomocą praktycznych gifów i obszernych opisów Larian Studios zdradziło kolejne szczegóły dotyczące swojej nadchodzącej gry. Wielu osobom tego typu lektury pozwolą ułatwić decyzję ewentualnego zakupu wczesnego dostępu, który ma pojawić się już w przyszłym miesiącu.

Poznaliśmy kilka nowych informacji dotyczących systemu walki. Będzie on połączeniem starego z nowym. Klasyczny system kolejności z D&D zostanie połączony z możliwością robienia combo postaciami znajdującymi się blisko siebie. Według deweloperów wprowadzi to sporo świeżości do gry i uczyni podejmowanie decyzji dużo bardziej reaktywnym.

Jednym z kluczowych elementów gry będzie również skradanie się. Bardziej taktyczne podejście pozwoli całkowicie uniknąć niektórych potyczek albo lepiej pozycjonować się przed nadchodzącą walką.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię