Strona głównaWiadomościBallistix Sport AT - nowe, szybkie pamięci stworzone we współpracy z Asusem

Ballistix Sport AT – nowe, szybkie pamięci stworzone we współpracy z Asusem

Ballistix, jeden z liderów rynku hi-endowych pamięci RAM, zaprezentował nowe kości z linii Sport AT. Powstały one we współpracy z Asusem i należą do serii urządzeń TUF Gaming Alliance.

O TUF Gaming Alliance pisaliśmy już jakiś czas temu. Jest to inicjatywa, w ramach której różni producenci mają tworzyć sprzęty o jednakowym wyglądzie, aby użytkownicy mogli budować spójne zestawy. Każdego miesiąca przybywa kolejnych sprzętów tego typu. Najnowszym nabytkiem są właśnie pamięci Ballistix Sport AT.

Pamięci będą dostępne między innymi w dwukanałowych zestawach 16 GB (2 x 8 GB) o częstotliwości taktowania od 2666 do 3000 MHz. Wyglądem nawiązują do innych sprzętów z serii TUG Gaming, więc będą pasować do płyt głównych Asusa czy też systemów chłodzenia marki Cooler. Oczywiście nie zapomniano o obsłudze XMP 2.0 dla łatwiejszego zarządzania taktowaniem.

Pamięci można już kupić na stronie Crucial, ale cena nie zachwyca. Za zestaw 16 GB DDR4 3000 MHz trzeba zapłacić 205 dolarów, co daje ponad 750 złotych.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię