Strona głównaEsportDefinitywny koniec legend w Virtus.pro jeszcze przed końcem tego roku?

Definitywny koniec legend w Virtus.pro jeszcze przed końcem tego roku?

Jak skuteczne są doniesienia Jareka ‘DeKay-a’ Lewisa i serwisu Dbltap przekonaliśmy się już co najmniej kilkukrotnie – chociażby przy okazji informacji na temat odejścia z Virtus.pro TaZa oraz Snaxa. Teraz serwis przewiduje, że najbliższe miesiące będą ostatnimi dla pozostałych jeszcze w drużynie legendarnych zawodników.

Rok 2018 przyniósł dwie poważne zmiany w szeregach Virtus.pro, które miały być remedium na trapiące drużynę od dawna problemy. Jak mogliśmy się jednak przekonać w ostatnich tygodniach, nie zmieniły one wiele, a zespół sięgnął po wsparcie z innej strony – zatrudniając Kubika jako nowego analityka zespołu. Na tym jednak zmiany mogą się nie skończyć.

Kolejnym zawodnikiem typowanym do odejścia z formacji – tym razem w ramach dobrowolnego, całkowitego zakończenia kariery – miałby być Filip ‘NEO’ Kubski, a decyzję o ewentualnej emeryturze miałby przyspieszyć brak jakiejkolwiek poprawy formy zespołu. Cieniem na dyspozycji zespołu miałoby również położyć się podejście Pawła 'byali’ Bielińskiego, który według informacji podawanych przez serwis Dbltap miał wyrazić brak zainteresowania współpracą z aktualnym składem zespołu (a szczególnie jego core-owymi zawodnikami) jak tylko zamknie się temat tegorocznego Majora w Londynie. Jeśli te informacje się potwierdzą to bardzo prawdopodobnym jest, że do końca roku w VP pozostanie tylko pasha – choć i co do tego można mieć pewne wątpliwości.

Wyobrażacie sobie Virtus.pro z całkowicie innym niż “klasyczny” składem?

Źródło: dbltap.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię