Strona głównaGryBandai Namco nie wyda Code Vein w obiecanym terminie

Bandai Namco nie wyda Code Vein w obiecanym terminie

Polerowanie gry do idealnego stanu zabierze twórcom trochę więcej czasu, niż sobie wyobrażali. Na razie brak konkretnej daty premiery.

28 września miał być świętowany przez fanów gier z gatunku souls-like. Tego dnia bowiem miała zadebiutować kolejna gra studia Shift odpowiedzialnego m.in. za serię gier akcji God Eater. Deweloperzy nie wyrobią się jednak w zakładanym terminie. Oficjalną wiadomość upublicznił wydawca gry Bandai Namco.

Podczas kampanii przedpremierowej Code Vein konsekwentnie uzyskiwał pozytywne reakcje zarówno ze strony mediów, jak i konsumentów. Dzięki tej wiedzy zespół Bandai Namco Inc. podjął decyzję o poświęceniu dodatkowego czasu na dalszy rozwój Code Vein; chcemy mieć pewność, że produkt końcowy spełni oczekiwania mediów i fanów.

W dalszej części wiadomości wydawca argumentuje powód obsuwy aktualnym feedbackiem ze strony testerów. Twórcy na podstawie opinii fanów postanowili doszlifować Code Vein, aby uniknąć klapy w dniu ostatecznej premiery. W pogoni za jeszcze lepszą jakością gry, wierzą w słuszność decyzji i mają nadzieję, że, gdy w końcu się pojawi wszyscy zgodzą się z ich decyzją.

W ich oświadczeniu brakuje jednak jakże ważnej informacji o planowanej premierze Code Vein. Wiadomo tylko, że ta nie nastąpi wcześniej, jak w 2019.     

[you tube=CHlP59NTIsE] 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię