Strona głównaGryBattlefront II stracił Imperatora Palpatine?

Battlefront II stracił Imperatora Palpatine?

Imperium Galaktyczne bez właściwego władcy może upaść jak domek z kart. Czy jest jeszcze nadzieja na powrót wielkiego Imperatora?

Jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen ostatnio przechodzi kryzys w grze Star Wars Battlefront II. Imperator Palpatine znany ze swoich głębokich zmarszczek i umiejętności strzelania błyskawicami po prostu zniknął. Czyżby programiści przeszli na ciemną stronę mocy i zrobili graczom psikusa?

Wszystkiemu winny jest wykryty błąd dotyczący korzystania z talentów postaci. Gracze wykryli, że Palpatine ma wrodzoną zdolność do zabijania rebeliantów przez ściany, co mocno wpływało na przebieg rozgrywanych meczy. Dlatego też twórcy postanowili przywrócić ład w Galaktyce przygotowując kolejnego, 28. hotfixa do gry.

Po jego instalacji gracze zauważyli jednak, że mroczny staruszek nie stanowi już wybieralnej postaci w grupie „ciemnych charakterów”. Jak się okazało, to nie był kolejny błąd twórców a zaplanowana akcja. EA DICE poinformowało, że Palpatine pozostanie na ławce rezerwowej, dopóki nie zostanie rozwiązany problem z jego rządzą zabijania przez ściany.

Liczymy na to, że szybko uporają się ze zrobieniem nowej łatki, bowiem w Imperium bez Imperatora prędzej czy później zapanuje chaos…

Źródło: kotaku

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię