Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Batman to dopiero początek. Ma powstać całe uniwersum

The Batman to dopiero początek. Ma powstać całe uniwersum

Nowy film z Batmanem w roli głównej ma być początkiem czegoś większego. Matt Reeves ma zadbać o najmniejsze detale produkcji i stworzyć całe uniwersum z człowiekiem nietoperzem w roli głównej.

W nowego Batmana wcieli się Robert Pattinson, a jednym z jego przeciwników prawdopodobnie zostanie Jonah Hill. Reżyserią zajął się Matt Reeves, który ma na swoim koncie między innymi Wojnę i planetę małp, Ewolucję planety małp czy Projekt: Monster. Ale Reeves ma być nie tylko reżyserem. Ma on stworzyć całe uniwersum filmów z Brucem Waynem.

Warner Bros ma mocno wierzyć w reżysera i daje mu dużą swobodę w kreowaniu całego świata. Niemal pewne jest powstanie trylogii, ale niewykluczona jest większa liczba filmów. Już teraz trwają prace nad skompletowaniem obsady. Reevesowi podobno bardzo zależy, aby w rolę Catwoman wcieliła się czarnoskóra aktorka. Rolę zaproponował między innymi Zoë Kravitz, ale ta ma bardzo napięty grafik i musiała odmówić.

Prace na planie mają ruszyć już pod koniec 2019 roku, więc wkrótce powinniśmy poznać wszystkich aktorów. Na ten moment wiemy jedynie, że samego Batmana zagra Robert Pattinson. Niedawno pojawiły się też plotki na temat występu Jonah Hilla, który mógłby być Pingwinem lub Człowiekiem Zagadką. Szkoda, że w filmie nie zobaczymy Jokera stworzonego przez Joaquina Phoenixa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię