Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - fani twierdzą, że gra miała być battle royalem

Battlefield 2042 – fani twierdzą, że gra miała być battle royalem

Battlefield 2042 nie zachwyca na razie większości graczy. Niektórzy z nich mają ciekawą teorię, dlaczego gra wypada tak słabo. 

Premiera nowego shootera DICE jeszcze oficjalnie nie miała nawet miejsca, a Battlefield 2042 w oczach wielu fanów jest już nieudanym tytułem. Przytłaczają błędy, zawodzą mapy i liczba trybów, a większość broni nie może równać się z tymi najlepszymi.

Zobacz: Activision będzie banować cheaterów we wszystkich odsłonach Call of Duty

This game was planned to be a BR and they changed their mind from battlefield2042

Na oficjalnym subreddicie gry pojawił się ostatnio ciekawy wpis sugerujący, że nowy BF miał być battle royalem, ale DICE zmieniło zdanie. Autor posta wypisał kilka rzeczy, które wskazują na ten rozwój wydarzeń, jak chociażby tylko dwa tryby gry, pancerze, brak kampanii, frakcji czy trybu hardcore. W komentarzach wielu graczy podłapało temat i znajduje jeszcze więcej argumentów, które można przypisać do tej narracji.

Niezależnie jednak od reprezentowanego gatunku, BF 2042 ma ciężki orzech do zgryzienia. Gry nie przyjęto ze zbyt dużym entuzjazmem, a sporo jej elementów wymaga całkowitego reworka albo chociaż naprawienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię