Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - insider zdradza kiedy ruszy beta

Battlefield 2042 – insider zdradza kiedy ruszy beta

Jeśli nie możecie się doczekać by wypróbować Battlefield 2042 w wersji beta, pewne ujawnione informacje będą dla Was bardzo istotne.

Battlefield 2042 jest grą mocno wyczekiwaną przez wielu graczy, wygląda bowiem na bezpośrednią odpowiedź na krytykę, jaka spadła na serię przy okazji ostatnich wydań. Jeśli jesteście podekscytowani możliwością zagrania w nią, poniższe informacje o datach i godzinach startu bety powinny być dla Was szczególnie istotne.

Battlefield 2042

Oczywiście, jak w przypadku każdych informacji pochodzących z wycieku, tak i do tych należy podchodzić z dystansem. Daty, dopóki nie zostaną oficjalnie potwierdzone, zawsze mogą się zmienić. Tak było chociażby przy okazji trailera gry – na kilka tygodni przed pierwszym pokazem już mówiło się o innych datach, w końcu wyszło inaczej. Na korzyść przecieku działa jednak to, że pochodzi on od wiarygodnego insidera, Toma Hendersona, który już nie raz ujawniał sprawdzające się informacje na temat różnych gier, w tym BF.

Zobacz: Battlefield 2042 – dataminerzy znaleźli strefę inspirowaną Escape from Tarkov

Według niego, dla streamerów i twórców beta będzie dostępna od 20 września. Embargo dla mediów spadnie 22 września. Tego samego dnia dostęp otrzymają gracze w ramach Early Access, a 24 września – wszyscy. Early Access będzie dostępny dla tych, którzy złożyli preorder na grę, subskrybują EA Play albo mają abonament Xbox Game Pass. Henderson nie podał natomiast żadnych informacji na temat dat końca – mocno prawdopodobne jest, że potrwają one do 26 września (koniec tygodnia), z otwartym kolejnym weekendem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię