Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 – nowe informacje na temat gry

Battlefield 2042 – nowe informacje na temat gry

Podczas najbliższego EA Play Live, DICE ma zdradzić wiele nowych informacji na temat Battlefield 2042. Jednak wygląda na to, że sporo z tych informacji zostało już wyciągniętych od Daniela Berlina, starszego menedżera ds. projektowania.

Ekipa serwisu Gamespot podzieliła się informacjami jakie udało im się wyciągnąć od Berlina na temat Battlefield 2042. Gra będzie wspierała cross-play oraz progresje, co będzie testowane jeszcze tego lata.

Zobacz: Hakerzy boostują popularnych streamerów Call of Duty: Warzone

Co więcej, w grze będzie dostępny pies robot o imieniu Ranger, który będzie towarzyszył postaci gracza i ochraniał ją. W czasie bitwy będziemy mogli skorzystać z tabletów za pośrednictwem, których wezwiemy wsparcie oraz pojazdy. System ten będzie ograniczony punktami drużynowymi, których liczba będzie zależna od mapy i trybu rozgrywki.

Berlin zdradził także sposób w jaki żołnierze kierowi prze SI będą wspierać graczy w walce. Będą oni wykonywać wiele zadań , ale nie będą mogli być specjalistami. Kostium do latania będzie wyjątkowym elementem wyposażenia. Z kolei system wyposażenia będzie pozwalał wybrać pomiędzy noszeniem wyrzutni rakiet lub przedmiotów takich jak apteczka czy amunicja.

Battlefield 2042 ukaże się 15 lub 22 października, w zależności od wersji, którą kupicie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię