Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeDreamHack Beyond - darmowe, cyfrowe i interaktywne wydarzenie dla pasjonatów gier

DreamHack Beyond – darmowe, cyfrowe i interaktywne wydarzenie dla pasjonatów gier

Festiwal DreamHack Beyond będzie składał się z turniejów, cyfrowego LAN party, starcia streamerów, turnieju cosplay i wielu innych atrakcji.

DreamHack Beyond to nowa, hybrydowa formuła znanego festiwalu, która rozpocznie się 24 lipca i potrwa do 31 lipca. W trakcie zobaczymy między innymi 20 hal festiwalowych, pokazy gier, turnieje, cosplay, panele, rywalizację speedrunnerów i planszówki. Festiwal jest całkowicie darmowy, wystarczy tylko zarejestrować się tutaj.

DreamHack Beyond

Jak opisują twórcy, DreamHack Beyond ma być najbardziej zaawansowanym, przyjaznym przeglądarkom, formatem eventowym. Dzięki autorskiej strukturze Super Crowd X5, najnowocześniejsza technologia zaoferuje wystawcom narzędzie do tworzenia stoisk, wbudowany system komunikacyjny, pełen streaming eventu i integrację ich produktów do wersji online.

Zobacz: IEM Cologne 2021 już za kilka dni. Turniej z protokołem bezpieczeństwa o jaki trudno nawet w sporcie

Jeśli chodzi o turnieje, to uczestnicy będą mogli brać udział w rywalizacji w takich jak na przykład Fall Guys, Call of Duty, Apex Legends, Rocket League, Hearthstone, Guilty Gear, Virtua Fighter 5, Mortal Kombat 11, League of Legends, Fortnite, Among Us i wiele innych. Nie zabraknie też koncertów oraz “bitwy kapel”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię