Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 – preorder już dostępny

Battlefield 2042 – preorder już dostępny

Nie minęło kilka godzin od oficjalnej prezentacji Battlefield 2042, a już sklepy internetowe umożliwiły składanie zamówień przedpremierowych. Co więcej, w sieci krążą ciekawe plotki na temat dostępności gry w Game Pass.

Jeżeli jesteście mocno napaleni na kolejną odsłonę serii Battlefield to jest już możliwość składania zamówień przedpremierowych. Wersja na PS4 została wyceniona na 249 złotych (z możliwością uruchomienia na PS5), za grę w wersji PS5 zapłacimy 279 złotych. Z kolei pecetowa wersja kosztuje już tylko 219 złotych. Battlefield 2042 na Xbox One to już 249 złotych (z możliwością uruchomienia na Xbox Series X), a wersja Xbox Series X to 279 złotych. Także ceny są dość zróżnicowane w zależności od wybranej platformy.

Battlefield 2042

Z innych ciekawostek, w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że Battlefield 2042 ma być udostępniony w Game Pass. Jednak miałaby być to forma długiego dema lub traila umożliwiającego korzystanie z pełnej wersji gry przez minimum 10 godzin. Chociaż, jest też szansa, że byłaby na stałe w ramach usługi. Oczywiście są to tylko plotki, których na ten moment nie jesteśmy w stanie w żaden sposób potwierdzić i lepiej patrzeć na to jednym okiem i do tego lekko przymkniętym.

Zobacz: Battlefield 2042 – pierwszy zwiastun gry i zapowiedź gameplayu

Jeżeli w temacie pojawi się coś nowego damy Wam niezwłocznie znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię