Strona głównaGadżetyHalo Infinite: kalendarz z gry zdradza powrót lubianego pojazdu

Halo Infinite: kalendarz z gry zdradza powrót lubianego pojazdu

Ścienny kalendarz Halo Infinite zdradza artworki, a wraz z nimi sporo szczegółów – w tym potencjalny powrót lubianego przez graczy pojazdu, Choppera.

Jak ujawnia wątek na forum ResetEra, naścienny kalendarz Halo Infinite 2022 zawiera artworki, których nie prezentowano jeszcze graczom – w tym grafikę Choopera, wehikułu, który po raz pierwszy pojawił się w Halo 3. Natomiast później trudno było go uświadczyć w innych grach, włącznie z Halo 3: ODST. Pojawienie się grafiki w kalendarzu nie jest jeszcze stuprocentowym potwierdzeniem, że sam pojazd zobaczymy w grze, ale mocno to sugeruje.

Halo Infinite kalendarz

Inne grafiki z kalendarza pojawiły się już wcześniej – między innymi jako okładka pudełka z nową grą 343 Industries czy okładka książki Halo: Shadows of Reach. Ta ostatnia może być istotna z punktu widzenia historii opowiadanej przez nową grę. Oprócz tego, na kalendarzu można zobaczyć lewitujące struktury z fragmentów gameplay zaprezentowanych jakiś czas temu oraz lokację wyglądającą nieco jak platforma wiertnicza. Kolejna grafika to uszkodzony pierścień Halo, lewitujący nad czerwoną planetą, z przelatującym obok statkiem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię