Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - szczegóły jutrzejszej aktualizacji

Battlefield 2042 – szczegóły jutrzejszej aktualizacji

DICE zabiera się za poważne zmiany. Battlefield 2042 dostanie jutro drugą, pełną usprawnień aktualizację. 

Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że Battlefield 2042 nie zaliczył zbyt udanej premiery. DICE na szczęście nie próżnuje i jutro wypuści drugą już łatkę do swojego nowego shootera.

Zobacz: Call of Duty: Vanguard – podwójne doświadczenie nie działa tak, jak powinno

Twórcy oficjalnie przyznali, że jest kilka elementów, z którymi gra ma bardzo duże problemy. Celowanie nie działa tak, jak powinno, a błędy na niektórych serwerach są krytyczne. W tych dwóch aspektach możemy spodziewać się zmian, które powinny znacząco wpłynąć na satysfakcję czerpaną z rozgrywki.

Ponadto, na wielu broniach zmniejszony zostanie spread, czyli coś w rodzaju marginesu błędu. Oddany strzał może czasami nie trafić tam, gdzie celowaliśmy. Na karabinach spread jest zbyt duży. Zostanie również mocno ograniczony, kiedy nie strzelamy full auto. Bronie burst lub w trybie pojedynczych strzałów będą więc dużo celniejsze.

DICE wprowadzi również kilka drobnych usprawnień, które wpływały do tej pory na ogólny odbiór całej gry. Łatwiej będzie podnieść poległego kolegę z drużyny, a pojazdy doczekają się nerfów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię