Strona głównaMobileAktualnościGTA Trilogy Definitive Edition - oto jak może wyglądać w wersji mobilnej

GTA Trilogy Definitive Edition – oto jak może wyglądać w wersji mobilnej

Najnowsze znaleziska w plikach GTA Trilogy mogą świadczyć o tym, że “odświeżonym” grom bliżej do wydań mobilnych niż wszyscy myśleli.

Za Grand Theft Auto Trilogy odpowiedzialne jest Grove Street Games. To właśnie ta firma, mając “błogosławieństwo” Rockstara, zajęłą się odświeżaniem GTA 3, San Andreas oraz Vice City. Jednak wcześniej głównie była znana z gier… mobilnych. Teraz okazuje się, że te “mobilne” korzenie są zawarte w nowych wersjach bardziej niż mogliście przypuszczać.

Zobacz: Rockstar wycofuje się z decyzji wokół klasycznych GTA i wypuszcza pierwszy update do Trilogy

Jeden z graczy twierdzi, że znalazł w plikach ustawienia, które pozwalają na uruchomienie gry na telefonie komórkowym – konkretnie dość leciwym już iPhone 6. “Odkrywca” opublikował na swoim Twitterze screeny, na których możecie zobaczyć jak wygląda “mobilne” Trilogy.

Co ciekawe, mobilna wersja zawiera mgłę, która ukrywa przed wzrokiem graczy niedostatki małej mapy. Tego elementu zabrakło w wersji pecetowej. Oficjalnie, GTA Trilogy ma trafić na telefony dopiero gdzieś w przyszłym roku, ale już możecie mieć jakieś wyobrażenie na temat tego, jak mogą wyglądać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię