Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 – wystartował drugi sezon. Co nowego czeka na graczy?

Battlefield 2042 – wystartował drugi sezon. Co nowego czeka na graczy?

Gracze Battlefield 2042 otrzymali już dostęp do drugiego sezonu gry. Sezon 2. wprowadza nową mapę, specjalistę oraz zupełnie nowe możliwości w Battlefield Portal.

Poza tym gracze dostają dostęp do nowego uzbrojenia, sprzętu oraz pojazdów, zleceń. Te dają możliwość zdobycia broni pierwotnie dostępnych w Battlefield Portal w trybie All Out Warfare. Sezon wprowadzi również 100 nowych poziomów Przepustki Bojowej.

Sezon 2 Battlefield 2042 dostępny jest już na wszystkich platformach. Już dziś gracze mogą przenieść się do Panamy gdzie na nowej mapie Porzucony rozegrają śmiertelną bitwę. Nowa mapa zlokalizowana jest na osuszonym jeziorze i oferuje walkę w zwarciu, na terenie nielegalnego centrum handlu bronią znajdującego się w rozbitym tankowcu.

Do gry dołącza także Charlie Crawford, najnowszy specjalista Battlefield 2042. Kiedy nie zasypuje wrogów pociskami swojego rozstawianego miniguna Vulcan, Charlie pomaga kolegom z drużyny, odradzając ich i uzupełniając amunicję do gadżetów.

Zobacz: Hogwarts Legacy PC – zobacz wymagania sprzętowe

Battlefield Portal otrzymał też nowe możliwości konstrukcji rozgrywki, które znacznie rozszerzają otwarty świat. Nowe ustawienie trybu podboju dla Battlefield Portal pozwala na modyfikację zasad w klasycznym trybie podboju, natomiast edytowalne przez cele mogą zaowocować w zupełnie nowe typy rozgrywki. Pierwsza aktualizacja do sezonu przyniesie dodatkową zawartość Battlefield Portal, w tym opcje wyjątkowo małych przestrzeni gry, pozwalające na uzyskanie bardziej unikalnych doświadczeń, a także pięć klasycznych broni dobrze znanych z serii Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 1942.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię